Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Rozumiem
serini cloud

Serini Cloud jest systemem modułowym ERP mającym za zadanie efektywną integracje wielu platform i aplikacji. Jest przeznaczony dla klientów prowadzących sprzedaż krajową jak i zagraniczną poprzez platformy Allegro, eBay, Amazon, Amazon FBA, sklepy e-commerce oraz systemy księgowo rozliczeniowe. Nasz system łączy te wszystkie platformy by maksymalnie zwiększyć efektywność działania całego przedsiębiorstwa. 

jak dział system serini
testuj demo


Rejestracja i dostęp do usługi

Wymaga podania danych firmy. Uzyskasz dostęp do usługi konfiguracji Twojego konta Allegro, Ebay oraz Amazon. Po ukończeniu 14-sto dniowego okresu konto zostanie zablokowane, po opłaceniu abonamentu uzyskasz dostęp do wszystkich danych sgromadzonych podczas okresu testowego.
W wyniku dużego zainteresowania usługą aby otrzymać dostęp do konta demo prosimy o kontakt z obsługą serini-cloud.plNazwa firmy
Adres, ulica i numer
Miejscowość
Telefon
Przeciągnij strzałkę
NIP
Kod pocztowy
Kraj
e-mail
Domena dla systemu

Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść regulaminu Serini Cloud, oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883) Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż: .... POKAŻ WIĘCEJ