Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Rozumiem
serini cloud

Serini Cloud jest systemem modułowym ERP mającym za zadanie efektywną integracje wielu platform i aplikacji. Jest przeznaczony dla klientów prowadzących sprzedaż krajową jak i zagraniczną poprzez platformy Allegro, eBay, Amazon, Amazon FBA, sklepy e-commerce oraz systemy księgowo rozliczeniowe. Nasz system łączy te wszystkie platformy by maksymalnie zwiększyć efektywność działania całego przedsiębiorstwa. 

jak dział system serini
testuj demo

 

Syestem  Serini CRM&Integra jest to samochodowa ksiązka serwisowa online która jest zintegrowana z bazą oprogramowania Integry.

 

- System kontroluje i informuje klientów serwisu o zbliżajączych sie terminach przeglądów i wymian.

- Wygodna wyszukiwarka dla klientów online

- Historia serwisowa usług. 

- Łatwe zarządzanie flotą klienta

- informowanie klientów przez sms (bez limitu). 

- raporty wysłania sms

 

*Koszty modułu SMS uzależnony jest od ilości klientów znajdujących się w bazie Serwisu Samochodowego. Pakiet pozwala wybrać do 10 usług na podstawie których będą wysyłane sms.

 

 System może zostać przygotowany indywidualnie pod klienta, zapraaszamy do współpracy.

 

cennik

 

Prezentacja systemu online w pełni zautomatyzowanego z bazą Integry.

 

 

Prezentacja systemu z panelem obsługi, dla użytkowników który nie posiadają modułu

  do prognozowania przeglądów i przebiegów w oprogramowaniu Integra.